فروش معدن سیلیس

معدن سیلیس یکی از معادن سود ده در بازار معادن می باشد. فروش بهترین معادن سیلیس با عیار بالا جزو خدمات وب سایت معادن ایرانی می باشد. این کانی از جمله کانی های غیر فلزی است که با رنگ سفید، بی رنگ و خاکستری ارائه شده است. می توان اشاره نمود که سیلیس فراوان ترین ترکیب اکسیدی در پوسته زمین می باشد و معادن آن در نقاط مختلفی از جهان وجود خواهد داشت. این ترکیب اسیدی در برابر سرما و گرما دارای مقاوم بالایی نیز است. این کانی پس از استخراج از معدن سیلیس به واسطه برخورداری از ویژگی های که داراست، در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله مهم ترین مصارف این کانی شامل شیشه سازی، چینی سازی، سرامیک سازی، تولید آجر، ریخته گری، تولید سدیم، لاستیک سازی، پلاستیک سازی، سیمان سازی، صابون سازی، رنگ سازی و صنایع تصفیه آب می باشد.

سیلیس

سیلیس و خوراکی ها و نوشیدنی ها

سیلیس، ترکیب اسیدی می باشد که کاملا بی مزه و بی بو می باشد و بدان ما قادر به جذب آن نمی باشد. حتی می توان اشاره نمود که میکروب ها نیز نمی توانند از آن تغذیه نمایند. به واسطه برخورداری از این ویژگی منحصر به فرد و ویژه از این ماده در به منظور بسته بندی محصولات غذایی بهره گرفته می شود. با استفاده از این ماده هیچ گونه میکروبی نمی تواند به مواد غذایی دسترسی داشته باشد.

یکی دیگر از ویژگی های خاص سیلیس نیز آن است که آب را از خود عبور نمی دهد و به همین جهت در بسته بندی های مواد غذایی از روکش پلاستیکی استفاده می شود. با استفاده از این روکش غذا سالم خواهد ماند و رطوبت آن نیز حفظ می گردد. همچنین این نوع از روکش به غذا نخواهد چسبید و این خاصیت آن پس از باز شدن بسته مواد غذایی حفاظ خواهد گردید.

, , , ,
نوشته‌ی بعدی
فروش معدن مس
نوشته‌های پیشین
خرید و فروش سنگ آهن مگنتیت

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست